حضور مخابرات منطقه اصفهان در نمایشگاه اتوکام ۲۰۱۸

حضور مخابرات منطقه اصفهان در نمایشگاه اتوکام ۲۰۱۸

نمایشگاه کامپیوتر و اتوماسیون اداری اصفهان در سه‌هزار و ۵۰۰ مترمربع فضای نمایشگاهی با حضور ۸۰ شرکت به مدت پنج روز تا ۲۵ آبان‌ماه برپا خواهد بود.

به گزارش اداره روابط عمومی مخابرات منطقه اصفهان،این مجموعه با توجه به رسالت خود در تامین ارتباطات با کیفیت و پر سرعت امسال نیز مانند سالهای گذشته  در بیست و چهارمین نمایشگاه اتوکام ۲۰۱۸ حضور چشم گیری خواهد داشت.

ارائه سرویس های مختلف با بسته های جدید ، اطلاع رسانی درگاههای مختلف  ارتباط با مشتریان ، ارائه سرویس های تجاری مورد نیاز سازمان ها و شرکت ها و مشاوره حضوری در زمان نمایشگاه از مهمترین برنامه های مخابرات منطقه اصفهان در این نمایشگاه  بوده و مراجعه کنندگان با در دست داشتن کارت ملی خود می توانند از مزایای این نمایشگاه بهره مند گردند .

گفتنی است شرکت هایی که در بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی کامپیوتر و اتوماسیون اداری حضور خواهند داشت در حوزه‌های سخت افزار، نرم افزار، خدمات دولت الکترونیک، تجارت الکترونیک، شبکه های داده و امنیت تبادل اطلاعات، مخابرات، اینترنت، آموزشی و پژوهشی فعال هستند.

 

بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی کامپیوتر و اتوماسیون اداری اصفهان (اتوکام) از ۲۱ تا ۲۵ آبان ماه برگزار می شود و علاقمندان برای بازدید از آن می توانند در ساعات ۱۵ تا ۲۱ به محل برپایی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان واقع  در پل شهرستان مراجعه کنند.