محمد مهاجری در خبرآنلاین نوشت: یکی از مسئولان قضایی کشور خبر داده است که فعالیت تلگرام ۹۰درصد کاهش پیداکرده و میلیونها نفر به پیام رسانهای ایرانی مهاجرت کرده اند.

این خبر بسیار خوشی است ، به شرطی که واقعیت داشته باشد. نمی دانم رقم ۹۰درصد از کجا آمده اما بر اساس بررسیها، کانالهای تلگرامی که خبر منتشر می کنند حداکثر تا ۳۰درصد از مخاطبان خود را از دست داده اند و آن هم با سرعت خیره کننده استفاده از فیلترشکن بزودی به جای خود برمی گردد!

از سوی دیگر، رسانه های رسمی کشور از جمله خبرگزاریهای فارس و مهر و تسنیم، اطلاع رسانی روی کانال تلگرام خود را متوقف نکرده اند و حتی خبرگزاری محترم قوه قضائیه هم همچنان دارد روی کانال تلگرام خود خبر می فرستد. این هم سندش که چنددقیقه قبل کپی شده!

جناب معاون محترم! مردم دوزنه و چندزنه شده‌اند

آن مقام قضایی می گویند میلیونها مشتری تلگرام به سایر پیام رسانها مهاجرت کرده اند صدالبته صحیح است اما این مشتریان در واقع به مردهای دوزنه یا چندزنه تغییر هویت داده اند! که لابد تاثیرات منفی این تعدد زوجات هم پنهان نمی ماند.

بعدالتحریر: به نظرم خوب است مسئولان محترم توجه کنند که تلگرام یک ابزار است و مهم محتوایی است که در آن می چرخد. اگر ما محتوای درست تهیه کنیم و به جای تلگرام توی فرغون هم بریزیم مشتری خود را پیدا می کند.مطلب جناب معاون محترم! مردم دوزنه و چندزنه شده‌اند ابتدا در این وبسایت منتشر شد.

0

پاسخی بگذارید