خبرگزاری تسنیم: اکبر میثاقیان در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل پیکان گفت: قبلا هم گفته‌ام که تمام بازی‌های لیگ سخت است و حریف راحتی نداریم. در بازی با گسترش موقعیت‌های زیادی داشتیم که استفاده نکردیم و پیش از آن مقابل تراکتورسازی نیز در دقیقه ۹۳ دروازه‌مان باز شد تا ۳ امتیاز از دست بدهیم.

وی اظهار داشت: باید از تیمم و کادر فنی تقدیر کنم، چرا که در تیم ما همدلی خاصی وجود دارد. تیم خوبی داریم بازیکنانمان در مسابقات از جان مایه می‌گذارند و کادر فنی و باشگاه هم خیلی همدل هستند. با این اوضاع می‌توانم به جرات بگویم که در پایان فصل جزو ۷ ، ۸ تیم بالای جدول خواهیم بود و برای رسیدن به این رتبه همه بچه‌ها یکدل شده‌اند تا در مسابقات بجنگند و از بازی هفته پیش هم که نتیجه را واگذار کردند خیلی ناراحت شدند.

سرمربی سیاه‌جامگان مشهد گفت: فردا با تیمی بازی داریم که خیلی سختکوش هست و در ۳ هفته اخیر نتایج خوبی را گرفته است. علاوه بر این کادر فنی خوبی هم دارد اما تیم ما قرار است بازی پرتوان و محکمی را انجام بدهد. ما یک مشکل داریم و آن هم این است که تماشاگر برای بازی‌هایمان نمی‌آید. هواداران باید در ورزشگاه حاضر شوند و در روزهای سخت و شیرین‌ همراه‌مان باشند. مخصوصاً در روزهای سخت که نیاز زیادی به وجود آنها داریم.

میثاقیان در خصوص غایبان تیمش تصریح کرد: در بازی فردا پیام ملکیان را به دلیل محرومیت و مصطفی ملکی را به دلیل مصدومیت در اختیار نخواهیم داشت. سعی کردیم در فهرست بازیکنان‌مان از یکی دو تا بازیکن مشهدی استفاده کنیم و به این جوان‌ها فرصت بدهیم.

وی در خصوص این که سیاه‌جامگان به راحتی گل دریافت می‌کند، گفت: گل خوردن بخشی از فوتبال است، اما در هفته‌های اخیر گل‌هایی که دریافت کردیم از روی بدشانسی بوده و قول می‌دهیم که دیگر گل نخوریم!مطلب جزو ۸ تیم بالای جدول خواهیم بود ابتدا در این وبسایت منتشر شد.

0

پاسخی بگذارید